22 wrz 2014

INSPIRACYJNY PONIEDZIAŁEK #4


#OSOBA

Nie zapominajmy, że jest to artystyczny blog. Nie zapominajmy też, że jestem ogromną miłośniczką grafiki komputerowej. Tak właśnie, dochodzimy do holenderskiej artystki Loish. Aktualnie ma 29 lat i jest freelancerką. Tworzy niesamowite ilustracje, które są jedną z moich największych inspiracji, jeżeli chodzi o kształtowanie własnego stylu i 'kreowanie siebie' w sztuce. Jej kreska jest czymś bardzo indywidualnym- jestem pewna, że pośród różnych prac artystów na 99,9% rozpoznałabym jej dzieło. Poznałam ją ok 2 lata temu kiedy rozpoczęłam swoją poważną przygodę ze sztuką. Dziś można zobaczyć jej wpływ na mój luźny szkicowny styl. 
Próbowałam ograniczyć ilość jej ilustracji, które chciałabym tu wstawić, ale dla mnie jest to niemożliwe. Oto 'kilka' moich ulubionych prac:

#MUZYKA

Moje amerykańskie znajome są fankami różnych sztuczek z dłońmi, kubkami itd. Dzięki nim zaczęłam się tym interesować i sama już umiem kilka układów klaskań. Jakiś czas temu przypadkowo natrafiłam na tę dziewczynę i jestem zakochana. Może nie ma wielkiego talentu wokalnego, ale coś powoduje że chce się jej słuchać.
#ZDJĘCIA

I tak w koło macieju kolejne zdjęcia z tumblra. Jestem okropnie zakochana w zdjęciach określanych tagiem vintage, także tylko to można znaleźć w moim folderze inspiracje. Plus zdjęcia łóżek, to jest coś co kocham!Gorąco zachęcam was do pisania listów! Już mam zaplanowany post o czymś podobnym, więc miejcie oczy otwarte ;) 


Do napisania!

10 komentarzy:

 1. Artystka o której piszesz na początku tworzy niesamowite prace. Jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra krecha :)
  Zapraszam do siebie na bloga - podobna tematyka ;)
  www.aniapiotrowicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Twoje inspirujące poniedziałki <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne obrazy, kto z nas nie chciałaby mieć takiego talentu... Dzięki za informacje o tej artystce, na pewno zapoznam się z większą ilością jej dzieł. :)

  Pozdrawiam, Liryczny Zakątek

  OdpowiedzUsuń
 5. Na prawdę świetny, bardzo ciekawy post. Miło sie go czytało i był doskonalą inspiracją! Pozdrawiam i chętnie przejże tutki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet nie wiedziałam,że ta babbka ma ksywke Loish... A tyle jej prac widziałam. Kiedy jakiś rysunek dodasz ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne inspiracje
  www.roseoffashionblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Loish rzeczywiscie jest wietna w tym co robi! <3

  Zapraszam: gertrama.blogspot.com
  obserwujemy? Odp u mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Swietne inspiracje ;) Zapraszam do siebie. patyskaa.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wiem dlaczego, ale prace Loish przypominają mi te Indrani. Możliwe, że się nie znam i jestem w błędzie, ale na pierwszy rzut oka tak mi się skojarzyło.
  Dziewczynę śpiewającą kubkowy cover kojarzę, a i owszem, bo sama interesuję się takim stukaniem. :D
  Zdjęcia vintage są naprawdę genialne. Moją obsesją są z kolei zdjęcia kotów i... w sumie wszystkiego, co uznam za ładne.

  OdpowiedzUsuń