O MNIE


Olga, 15 latUczę się w 3 klasie gimnazjum pod Warszawą. Interesuję się w zasadzie wszystkim. Dużo przyjemności czerpię z obserwowania ludzi i z czytania naukowych artykułów. Jestem perfekcjonistką i optymistką. Sprawę mojej drugiej, artystycznej i nieokrzesanej natury przypisuję znakowi zodiaku- bliźnięta.

Bloga prowadzę od sierpnia 2014 roku, czyli wcale niedługo. Głównym jego celem jest uwolnienie moich pokładów kreatywności. Znajdziesz tutaj inspiracje, grafikę komputerową, rysunki, posty na temat niesamowicie ciekawych rzeczy, nową muzykę, wspaniałych artystów, świetne video i teledyski.

Dzielę się z wami pozytywnymi emocjami, staram się przekazać trochę energii i chętnie pomagam w sprawach rysunkowych i blogowych. Chcę abyście po przeczytaniu tego bloga uwierzyli, że na świecie jest wiele rzeczy do odkrycia i zrobienia; że trzeba stale się doskonalić i szukać.

Jeżeli ten opis chociaż trochę zachęcił Cię do czytania, zapraszam do obserwowania! Miło mi będzie jeżeli zostaniesz ze mną i z Małpą na dłużej ;)

Wszystkie grafiki i zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa. Uprzejmie proszę o niekopiowanie i nierozpowszechnianie ich bez mojej bezpośredniej zgody.
Zdjęcia i grafiki zamieszczone w Inspiracyjnych Poniedziałkach pochodzą z tumblr lub stron, do których zawsze podane są linki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz