27 paź 2014

INSPIRACYJNY PONIEDZIAŁEK #7#OSOBA
Dzisiaj przedstawiam wam Dominikę Cierplikowską aka Śliwkę. Dziewczyna tworzy wspaniałe ilustracje. Kiedy je zobaczyłam wiedziałam, że już na zawsze zostaną ze mną. Są po prostu mega klimatyczne, więc nieraz były dla mnie inspiracją. Od realistycznych portretów tradycyjnych koloryzowanych w photoshopie przez nochaLOVE rysuneczki do niesamowicie uroczych patternów, Dominika zdobyła moje serce i miejsce w Inspiracyjnym Poniedziałku. Obrazki nieraz pojawiały się na koszulkach czy plakatach, czyli nie tylko ja ją tak doceniam. Warto ją obserwować! Śliwkę możecie obserwować na:
#MUZYKA/VIDEO
Trochę zmieniam tę kategorię, bo nie chcę ograniczać się do samej muzyki. Czasem uda mi się znaleźć jakieś super video, którym chciałabym się z wami podzielić. TO JEST NIESAMOWITE. Sam początek jest co prawda słaby, ale potem z każdą sekundą się rozkręca. W pewnym momencie to staje się aż niewiarygodne, że to TYLKO światło. Po obejrzeniu tego video odwiedzenie Light Movie Festivalu w Łodzi znalazło się na mojej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Cudo. 


#ZDJĘCIA

Marzy mi się wyjazd w Bieszczady. Góry są najlepsze na wszystko. Czasem tak sobie marzę, że siedzę w jakimś schronisku, popijam gorącą herbatę i oglądam wschód słońca. Obok mnie siedzi ktoś ważny i czyta mi książkę. Lubię kiedy ktoś mi czyta. I obowiązkowo muszą być swetry i ciepłe skarpety.W środę możecie spodziewać się czegoś super. Przygotowałam dla was z kimś coś czego tutaj jeszcze nie było. Mam nadzieję, że wam się spodoba i że mogę liczyć na wasz odzew w tej sprawie. Ale to dopiero w środę. Tymczasem wyczekujcie ;)
Do napisania!

7 komentarzy:

 1. Fioletowo włosa dziewczynka wygląda jak ta aktorka z serialu "Jess i chłopaki" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyna prowadzi jednego z moich ulubionych blogów także jestem za:) Co do herbatki i wyjazdu to także. Ja w ogóle bym gdzies wyjechała nie ważne gdzie, ale sama:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Już niebawem będzie publikować swoje dzieła na łamach magazynu ILOBAHIE CREATIVE. Zachęcam do darmowej prenumeraty. W najnowszym numerze wywiad z Dominiką :) Pozdrawiam Ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. GINA: Tak, to Zooey Deschanel :-) rysowałam ją na potrzeby gazety, gdzie przedstawiałam swoje ulubione aktorki i wokalistki (musli magazine) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rysunki faktycznie sa ciekawe, chyba juz kiedys je gdzies widzialam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rysunki rzeczywiście świetne! A podczas oglądania filmiku po prostu mnie zatkało, coś wspaniałego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham Bieszczady ! Bywam tam co roku zawsze w wakacje. A dokładniej w sercu Bieszczad - Polańczyku. Miejsce warte zobaczenia :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń