6 paź 2014

INSPIRACYJNY PONIEDZIAŁEK #5


#OSOBA

Marta Hennig "Mam 20 lat i śmiesznego kota. Studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem dziennikarką (Gazeta Lubuska, Gazeta Wrocławska, Radio Luz, maturzaki.pl) oraz byłą lekkoatletką. Kocham śmiać się na głos, pić zwykłą herbatę, czytać dobre książki i rzecz jasna, pisać." 
Macie takie osoby, które lubicie czytać. Czy wpis byłby bez sensu, nie zgadzalibyście się z nim i tak to lubicie. Ja tak mam z Martą. Trafiłam na nią jakoś pół roku temu i jestem do teraz. Czytam każdy post od deski do deski, co nie często się u mnie zdarza. Często jej wpisy dają mi poważnego kopa motywacyjnego, więc dzielę się nią z wami! Marta prowadzi też własny kanał na youtubie, firmę zajmującą się prowadzeniem stron internetowych i 2 bloga o tematyce fit. Robot nie kobieta!


Mój ulubiony post o tym kiedy zmarnowaliście swój talent. Dość stary, ale jary ;)
Martę możecie obserwować na:

#MUZYKA

Pisząc inspiracyjny poniedziałek dochodzę do wniosku, że najbardziej inspirująca muzyka to ta bez słów. Ewentualnie z jakimiś tam frazami przewijającymi się sporadycznie w tle. Plus potwierdzam po raz kolejny 8tracks to wspaniała kopalnia. 
#ZDJĘCIA

Kochani, nawet nie wiecie jak ja uwielbiam jesień. Pomimo, że pisałam o tematyce jesieni, która jest do porzygu nic nie zmieni mojego zdania. Wprowadzam was powoli w jesienny klimat.#WYDARZENIE 

Zapraszam was na super rozdanie artystyczne do kopytkowej. Są ciekawe nagrody dla artystów i nie tylko.
klikamy w kółko!
Do napisania!


8 komentarzy:

 1. Marta ma świetną stronę. Cieszę się, że ją pokazałaś:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda ja też jestem wielką fanka jej strony! A przy okazji dziękuje za umieszczenie mojej akcji! Bardzo mnie zaskoczyłaś i jest mi niezmiernie miło! Przyjemny i ciekawy wpis! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia super wpis
  ! Zapraszam: http://blogmanekineko.blogspot.com/

  _manekineko_
  blogmanekineko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaraz wejdę na stronę Marty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak opisałaś blog Marty, że nie sposób nie wejść;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcią odwiedzę bloga Marty. Co do muzyki: nie mój styl :) Zdjęcia są naprawdę świetne. Cały wpis uważam za ciekawy.

  orasey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Baaa... też uwielbiam jesień i dziwię się tym, którzy nie przepadają za tą porą roku ;) Ajj.. muszę uruchomić wreszcie u mnie na blogu dział z inspiracjami. Lubię te wpisy u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń